Jedlé nádobí je dnes už běžné
To, co se dříve zdálo nemožné, je dnes skutečností. Máme k dispozici nádobí, které nemusíme mýt ani ručně a ani ho denně strkat do myčky. Jak je to možné? Vysvětlení je jednoduché. Prostě ho po skončení snídaně, oběda nebo večeře sníme.
- Tento způsob uklízení po hostině může být vtipným nápadem pro pobavení vašich hostů, ale také se může stát každodenní skutečností.
Jedlé nádobí je výsledkem dobrého nápadu a také tvrdé práce. Přijít na to, jak docílit stability všech součástí jedlého nádobí, asi nebylo jednoduché. Výsledek ale stojí rozhodně za vyzkoušení.
- Základem jedlého nádobí jsou vedlejší produkty, které vznikají při výrobě jiných druhů potravin.
- Těmito surovinami na výrobu jedlého nádobí jsou jablečná vlákna nebo pšeničné otruby.
Díky těmto surovinám a moderním technologickým postupům při samotné výrobě lze dosáhnou toho, že jedlé talíře, jedlé kelímky a další druhy jedlého nádobí v sobě udrží i horké nápoje nebo potraviny.
- Není tedy problém do jedlého kelímku nalít horkou kávu nebo čaj.
-
A jedlý talíř se rozhodně nerozpadne poté, co do něj vložíte horkou polévku.
- Anebo si ji můžete ohřát běžným způsobem v mikrovlnce.
Po vypití nápoje sníte kelímek i s brčkem
Další možností jsou těstovinová brčka. Pokud je nechcete po vypití nápoje přímo sníst, pak si je můžete schovávat a až jich bude dostatek, tak z nich uvařit nějakou originální specialitu na způsob špaget. Ušetříte tak finanční prostředky a zároveň i životní prostředí. Dalším způsobem, jak si ozvláštnit svačinu, a přitom nezatížit přírodu, jsou jedlé kelímky. Ty se vyrábějí z vody, ovesných otrub, pšeničné mouky a cukru. Je to prostě jako sušenka, jen má jiný tvar a také další skvělou funkci.
- Tento způsob podávání svačiny, oběda nebo snídaně bude bavit především vaše děti.
- Uvidíte, že nebudou moci dočkat jídla.